Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Žehličkový zloděj - kdo ho poznáte?

Policisté pátrají po muži, který z prodejen Datart krade žehličky

30. října 2019 11:38 , aktualizace 11:45

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádež, kterého se mohl dopustit dosud neznámý pachatel tím, že v úterý 15. října v době kolem tři čtvrtě na šest večer v OC Plaza v prodejně Datart odcizil z výstavného regálu žehličku černé barvy, kterou po vyndání z regálu vložil do připravené černé tašky, a následně prošel pokladní zónou bez zaplacení.
     Stejným způsobem kradl také v Datartu tento zloděj i o den později, ve středu 16. října, kolem půl sedmé večer, tentokrát v OC Borská pole, kde odcizil z regálu jeden kus žehlícího systému.   
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých je podezřelý muž zachycen.
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158. 


 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.