Foto

"Zloděj šel asi najisto, kola byla skoro nová!"

Čtenář prosí o pomoc při pátrání po kolech ukradených v Plzni na Borech

26. listopadu 2021 10:40 , aktualizace pátek 31. prosince 11:36

Cyklista Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

     S prosbou o pomoc se Vás obrací čtenář z Plzně:

Dobrý den vážení čtenáři,
     tímto bych Vás chtěl požádat o pomoc při pátrání po jízdních kolech které nám někdo ukradl ze sklepa bytového domu v Plzni na Borech v ulici Edvarda Beneše. Kola byla zamčená ve sklepní kóji a navíc zajištěna zámkem na kola.

Jedná se o jízdní kola značky Rock Machine Manhattan

     První z ukradených kol je Rock Machine Manhattan 40-29 s odpruženou přední vidlicí černé matné barvy se zelenými doplňky a šedivým nápisem Rock Machine pod kterým se nachází zeleno černý nápis Manhattan. velikost kola "M" Unisex. 

     Dále pátráme po jízdním kole značky Rock Machine Manhattan 70-29 s odpruženou vidlicí červené barvy s bílými doplňky a bílím nápisem Rock Machine pod kterým se nachází černý nápis Manhattan. Velikost kola "S" Unisex. 

     Naše kola se dají poznat podle popisu a fotografií, bohužel nemají žádná originální znamení nebo poškození která by se dala v popisu použít. Byla nová, máme je ani ne čtyři měsíce a jeli jsme na nich maximálně pětkrát. Jsou proto v bezvadném stavu.

     Celá událost byla včera ohlášena na policii a podle policistů to vypadá že zloděj nebo zloději šli na jisto, jediná vykradená kóje ve sklepě byla totiž ta naše. 

     Tímto bych chtěl poděkovat policistům, kteří s námi událost řešili, za jejich přístup a redakci Krimi - Plzeň za zveřejnění článku.

                                                                S pozdravem Jiří J.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.