Foto

Zloděj si pro kola došel do garáže

Majitel pátrá po jízdních kolech ukradených ve Starém Plzenci

23. října 2020 12:26 , aktualizace 12:26

Cyklista Krádež Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     S prosbou o pomoc se na nás obrátil čtenář, kterému za zahrady domu v minulém týdnu ukradli dvě jízdní kola.

Dobrý den,
     chtěl jsem Vás požádat, zda je možné Vaším prostřednictvím zveřejnit prosbu o pomoc při pátrání po dvou ukradených kolech. Obracím se na Vás díky tomu, že jste takovou informaci dříve sdíleli a kolo jednoho známého se našlo.
     Kola byla ukradena v týdnu mezi 12.-19.10. z plátěné garáže zahrady rodinného domu ve Starém Plzenci z ulice Bezručova, kde byla postavena v cyklistickém stojanu s dalšími rodinnými koly. Zloději se pravděpodobně dostali na pozemek přes zadní část zahrady a sousední parcelu, kde je živý plot. Není vyloučeno, že zloději konali na objednávku, jelikož kola na zahradě nebyla z ulice vidět. U domu byly v předchozím měsíci prováděny rekonstrukce vjezdu, kdy byla několik dní během dne otevřena vjezdová brána a kolem se údajně pohybovalo větší množství osob.
     Kolo Duratec model 2020 je stavěno na zakázku a je tedy velmi specifické, kolo vel.18", antracitová barva, gripy řídítek červené, vidlice Rock Shock Reba XL, Sram Eagle, výrobní číslo 
42C1020075. Červené kolo Ghost je model 2015 s koly DT Swiss, zelenými gripy na řídítkách.
     Policii byla krádež hlášena v pondělí 19. října odpoledne, když jsme zjistili, že dvě kola ve stojanu chybí. Celková škoda za ukradená kola přesahuje 70 000 Kč. Za nalezení je vypsána odměna 18 000 Kč.
     Pokud by někdo věděl, kde se kola nachází, ať mě prosím kontaktuje na telefonním čísle 724073469.

                                                                                                                       Díky Roman


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!