Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zloděj v Plzni U Panského dvora ukradl tohoto veterána

Majitel prosí o pomoc při hledání Škody 110R rz 4P6 7164

9. ledna 2023 08:31 , aktualizace 08:43

Krádež Pátrání

     S prosbou o pomoc se na nás obrátil majitel ukradeného veterána z Plzně:

Vážená redakce,
      obracím se na vás o pomoc. Mezi svátky mi bylo z poměrně dobře zabezpečené garáže v Plzni v ulici U Panského dvora odcizeno vozidlo Škoda 110R, RZ 4P6 7164, červené barvy. Výrobní číslo vozu 059364, rok výroby 1971.

      Přestože bylo auto v té době nepojízdné, nebyla vložena autobaterie a navíc stálo na špalkách, aby se stáním nezatěžovaly tlumiče, přesto si ho někdo dokázal přivlastnit. 

      Prosím, pokud byste byli tak laskavi a můj příspěvek zveřejnili, vzhledem k čtenosti vašeho webu by se mohl najít někdo z čtenářů, kdo by k celému případu mohl mít nějaké informace, nebo poskytnout důležité svědectví. Nebo kdyby se mu vozidlo pokoušel například někdo prodat. Pokud by se tak stalo, prosím případné svědky, aby se ihned obrátili na Policii ČR.

                             Předem děkuji, pokud můj příspěvek zveřejníte

                                                          Váš čtenář PetrKlimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.