Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto Video

Poznáte zloděje na videu?

Pachatel přijel na Roudnou na kole a odjel na kradené Babettě

24. října 2019 10:33 , aktualizace 11:41

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň


     Do redakce nám přišla prosba o pomoc při pátrání po motocyklu Babetta ukradeném v úterý 22. října kolem půl desáté večer ze dvora v Plzni v ulici Pod Všemi svatými 40.

     Moc prosím veřejnost o pomoc při hledání a dostižení pachatele. Prosím o veškeré informace kdo viděl včera po 21:30 projíždět či někde stát Babettu 207 modré barvy, případně kdyby někdo poznal pachatele, za každou informaci jsem vděčný. 

     Podle dostupných kamerových záznamů si pachatel maskovaný kapucou bundy nejprve přijel objekt prohlédnout na kole a jen za tři minuty minut se pro Babettu vrátil pěšky. Při tom si byl dle všeho dobře vědom instalovaných kamer a snažil se před nimi krýt.

     Policisté nyní prověřují kamerové záznamy a po pachateli přečinu krádež pátrají.
     Pokud by někdo poznal pachatele, nebo měl informace, kde by se odcizená Babetta mohla nacházet, ať se prosím obrátí na policii na kterékoli služebně nebo na lince 158.


 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.