Zloděje policisté zajistili do hodiny po krádeži

Kradl jednasedmdesátiletý senior

13. března 2018 13:48

Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     Včera před desátou hodinou dopoledne v Horažďovicích na ulici Strakonické v obchodě pachatel využil nepozornosti ženy a odcizil její kabelku, kterou si zde odložila na plastovou přepravku. Poškozená měla uvnitř kabelky peněženku s finanční hotovostí, osobní doklady i platební kartu peněžního ústavu. Muž z prodejny odešel a některé věci z odcizené kabelky si ponechal. Zbytek vložil do igelitové tašky, kterou zahodil do kontejneru.
     Policisté přijali oznámení a okamžitě vyjeli na místo. Do jedné hodiny od spáchání skutku vypátrali podezřelého jednasedmdesátiletého muže, kterého zajistili a předvedli na oddělení k provedení úkonů.

     "Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a  neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.