Foto

Zloděje přilákaly věci odložené v autě

V centru Plzně vykradli další vozidlo s cenným obsahem

čtvrtek 25. listopadu 13:07 , aktualizace 13:57

Krádež

Partner článku – Delta Plzeň

     O tom, že se nevyplácí ve vozidle ponechat jakékoliv věci a cennosti, se přesvědčil i majitel osobního vozidla VW Passat, který ho odstavil v úterý okolo osmé hodiny večer v centru Plzně. Druhý den ráno po sedmé k vozidlu přišel a zjistil, že se mu kdosi do auta vloupal.
     "Zloděje k vozu přilákal jeho viditelně ponechaný obsah, a to laptop, mobilní telefon, aku vrtačka, kufr s nářadím a černý batoh za dosud přesně nevyčíslenou škodu. Hmotná škoda odcizením a poškozením vozu s největší pravděpodobností přesáhne škodu nikoli nepatrnou. Policisté v současné době dále prověřují veškeré okolnosti případu a po pachateli podezřelém ze spáchání přečinu krádeže pátrají," uvedla mluvčí policie s tím, že policisté opakovaně majitele aut před tímto varují, a že staré známé heslo "Auto není trezor!", skutečně stále platí.

Foto PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.