Foto

Zloděje se chytit nepodařilo

Čtenář prosí o pomoc při hledání kola ukradeného v Nádražní ulici v Plzni

pátek 29. května 13:00 , aktualizace 13:00

Krádež Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

Dobrý den,
     prosím cyklistickou komunitu i všechny ostatní všímavé lidi o pomoc při pátrání po odcizeném jízdním kole. Bylo odcizeno ve středu 27. května v 17:15 v ulici Nádražní před Klubem malých pivovarů, naproti hotelu Vienna House.
     Pachatel byl spatřen, jak odjíždí za roh hotelu a pokračoval do kopce ulicí U Prazdroje. Náhodně projíždějící hlídka policie zkusila pachatele dohonit, to se však bohužel nepodařilo. Kolo se tak může nacházet třeba v oblasti Petrohradu.
     Jedná se o model Giant Fathom, barevnou kombinací pravděpodobně jediné kolo v Plzni i širokém okolí, řazení Shimano SLX 2x11, vidlice SR Suntour, nášlapy. Na kole je dále namontován adaptér Thule na dětskou sedačku a kolo má škrábanec na nápisu Fathom na horní trubce rámu.
     Případné informace, kde se kolo pohybuje, kdo jej přeprodává a podobně hlaste prosím na policii a do redakce. Nálezce odměním.

                                                                                                          Velice děkuji Marek


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!