Foto

Zlodějka odcizila peněženku na ONO Studentská

Poznáte ženu, která je podezřelá z krádeže v sobotu v noci?

19. srpna 2019 10:58 , aktualizace 11:11

Krádež Pátrání

     V noci ze soboty na neděli kolem druhé ráno se autem do Plzně vracela rodina ze svatby a zastavili na čerpací stanici ONO na Studentské v Plzni.
     Muž chtěl zajít na pumpu koupit kávu, ale při placení nemohl najít peněženku. Rodina tedy  popojela kousek od stojanu a začala prohledávat auto.
     Během toho přišel k autu zaměstnanec čerpací stanice, že na záznamu kamer zjistil, že peněženka muži vypadla pod auto, již když vystupoval. Bohužel těsně poté na pumpu pěšky přišla žena, peněženku zahlédla, sebrala ji a s pumpy rychle odešla. Majitel peněženky tak přišel o platební karty, doklady a hotovost necelých pět a půl tisíce korun.
     Peněženka byla později nalezena u Remusu, samozřejmě ale již prázdná. Po podezřelé ženě zachycené na záznamu kamer nyní pátrá policie.
     "Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu zatajení věci a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Po pachatelce pátráme," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že pokud by ženu na fotografiích někdo poznal, měl by se obrátit na policii na lince 158 nebo na obvodním oddělení.