Foto

"Utekla mi zmije a ve fontáně na Americké jsou piraně!"

"Až je chytnu, vypustím vás do vesmíru raketou!" vysvětloval muž

29. července 2020 13:49 , aktualizace 14:29

Partner článku – Mraknet

     Včera zhruba hodinu po poledni zasahovala hlídka městské policie ze stanice Územně strážní služby u památníku „Díky, Ameriko!“ na Americké třídě v Plzni u muže, který děsil svým jednáním kolemjdoucí lidi. Nesmyslně na ně totiž pokřikoval, že mu utekla zmije a ve fontáně se snažil botami udupat piraně. Strážníkům pak vysvětloval, že musí výše uvedená zvířátka najít, aby poté mohl všechny lidi vypustí raketou do vesmíru.
     Strážník, aby muže uklidnil, fontánu prohlédl a našel tam mužovu zlomenou hůlku, kterou před tím zřejmě muž imaginární piraně napichoval.
     "Vzhledem k jasným projevům psychické poruchy zavolali strážníci na místo zdravotnickou záchrannou službu. Záchranáři posléze pacienta za doprovodu strážníka v sanitce převezli do nemocnice na Lochotíně a předali ho do péče odborníků," uvedla tisková mluvčí strážníků.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.