Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Brutální znásilnění teprve patnáctileté dívky v Plzni Lobzích

Mladý Ukrajinec dívku svázal, znásilnil, pobodal a poté hodil ze srázu

10. srpna 2023 20:28 , aktualizace pátek 11. srpna 16:53

Cizinci Napadení Sexuální deviant Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     Ve středu ráno jsme obdrželi tak děsivou zprávu, že jsme jí v první chvíli nevěřili a považovali jsme ji za výplod něčí úchylné fantazie. Náš zdroj nám uvedl, že v Plzni Lobzích mladý Ukrajinec brutálně znásilnil, pobodal a poté ještě polil nějakou kapalinou, zřejmě benzínem, teprve patnáctiletou dívku.
     Bohužel, mluvčí policie nám událost předběžně potvrdila s tím, že policisté na objasnění zločinu intenzivně pracují. Zároveň jsme také obdrželi žádost kriminalistů, abychom veřejnost zatím neinformovali, abychom nenarušili právě probíhající pátrání a vyšetřování.


K čemu v Lobzích došlo?

     V noci z úterý na středu byla v lesním porostu mezi střelnicí v Lobzích, Rolnickým náměstím a ulicí Na Hraně velice brutálně znásilněna teprve patnáctiletá dívka. Podle našich informací se měla krvácející dívka s vážným bodným zraněním dopotácet ke kamarádce domů, odkud jí byla přivolána pomoc. Na místo samozřejmě vyjeli záchranáři i policisté a následně bylo zjištěno, že útočník dívku nejen znásilnil, ale i okradl. Poté, zřejmě v přesvědčení, že je mrtvá, zabalil pachatel tělo dívky do igelitového pytle a shodil ze srázu. 
     Zatímco záchranáři dívku transportovali do nemocnice, policisté uzavřeli prostor kolem místa činu a byl povolán technik k zajištění maximálního možného množství kriminalistických stop.

     "Podle zatím zjištěných informací mladý muž dívku vylákal na procházku kolem řeky s tím, že cestou odnese věci známému. Jelikož se dívka s mladíkem nějakou dobu znala, souhlasila. Po chvíli muž nečekaně změnil směr a zabočil do nedalekého lesíku. Tam dívce svázal ruce, přelepil ústa a znásilnil ji. Následně jí způsobil ještě řezné zranění a vyhrožoval jí smrtí. Poté ji zabalil do pytle, shodil ze srázu do lesa a odešel," popsala děsivé okamžiky tisková mluvčí policie a pokračovala: "Dívce, která předstírala smrt, čímž si zřejmě zachránila život, se podařilo z místa dostat a zavolat Zdravotnickou záchrannou službu, která o situaci ihned vyrozuměla policii."

Dopadení pachatele

     Případ si samozřejmě převzali krajští kriminalisté, kteří se zabývají těmi nejzávažnějšími zločiny, a po pachateli začali usilovně pátrat.
     Vypátrat se ho podařilo po několika hodinách, kdy byl zadržen a umístěn do policejní cely. Mladík, podle našich informací se skutečně potvrdilo, že šlo o Ukrajince, byl poté obviněn z několika trestných činů.
     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve osmnáctiletého muže, kterého dnes odpoledne obvinili ze spáchání trestného činu vraždy ve stádiu pokusu a trestného činu znásilnění," uvedla nám tisková mluvčí policie, s tím že policie podá státnímu zástupci spolu se spisovým materiálem podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby. Vazební jednání podle našich informací proběhne zítra.

Aktualizace:

Viktor Veselovskyy obviněný ze znásilnění a pokusu o vraždu patnáctileté dívky byl právě vzat do vazby

Viktor Veselovskyy obviněný ze znásilnění a pokusu o vraždu patnáctileté dívky byl právě vzat do vazby

11. 08. 2023, 14:13, aktualizace 21. 03. 2024, 09:34

Aktualizace článku: "Brutální znásilnění teprve patnáctileté dívky v Plzni Lobzích"

Foto, video:  pátrání v místě znásilnění, zdroj: PČR

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.