Otec týral a opakovaně znásilňoval své děti

Děsivé peklo přímo v rodině prožívaly děti téměř pět let

6. listopadu 2020 18:23 , aktualizace 19:09

Zneužití dětí

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Před necelými dvěma měsíci jsme se dozvěděli o obzvláště odporném případu, který se začal odehrávat již před několika lety v obci nedaleko Plzně. Podle informací přímo z místa zde měl otec pohlavně zneužívat a týrat své čtyři malé děti, přičemž se jednalo o dva chlapce a dvě dívky.
      Později se rodina s dětmi odstěhovala do Plzně na Doubravku, kde podle našich informací měl muž ve znásilňování svých dětí pokračovat.
     "Ono se to tady o něm říkalo, lidé si to i mysleli. Pak se ale odstěhovali a všechno utichlo. Asi o rok později přijeli do naší obce kriminalisté a začali se na něj vyptávat. Z toho, na co se ptali, bylo jasné, že jde o sex s vlastními dětmi," uvedla nám žena ze sousedství obviněného muže.
     Na žádost policie o tomto děsivém případu informujeme s časovým odstupem, protože jsme nechtěli mařit vyšetřování. Z důvodu ochrany pohlavně zneužitých dětí také samozřejmě nebudeme uvádět ani místo bydliště, ani přesný věk dětí. Uvést můžeme pouze, že ke zvrhlým praktikám začalo v rodině docházet ještě před desátým rokem věku dětí.
     "Co já vím, znásilňoval ty holčičky a kluky týral. Slyšel jsem, že ty holčičky snad v opilosti dokonce půjčil kamarádovi, který s nimi také měl mít sex. On byl normální, ale když se napil, stávala se z něj zrůda. Žena mu dát nechtěla, tak jí seřezal a užil si s jednou z těch malých holčiček," popsal nám další náš zdroj, dobře informovaný o vyšetřování případu s tím, že OSPOD děti z rodiny odebral a umístil do dětského domova.

     "Osmatřicetiletého muže jsme obvinili ze spáchání zločinu týrání svěřené osoby v jednočinném souběhu s ohrožováním výchovy dítěte a ze zločinu znásilnění. Toho se měl dopouštět od roku 2014 do roku 2019. Vzhledem k tomu, že se v případu jedná o děti, nebudeme poskytovat další informace," uvedla nám tisková mluvčí policie.

     V současné době je obviněný muž ve vazbě a čeká na soud.

Foto: Ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.