Foto

Na Slovanech řádil Mongol

Cizinec byl pod vlivem drog či alkoholu

9. listopadu 2019 14:15 , aktualizace 14:15

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera večer kolem deváté hodiny šel v Plzni Koterovskou třídou muž a mlátil do výloh obchodů či kopal do dveří domů s evidentním úmyslem je rozbít. Běsnícího muže si všimlo hned několik lidí, kteří zavolali jak strážníky městské policie, tak i policisty.
     Mezitím se muži podařilo rozbít dveře jednoho z domů, a právě na tomto místě byl muž zadržen hlídkou strážníků. Muž byl Mongol, česky nemluvil, evidentně byl pod vlivem alkoholu či drog, se strážníky ani s policisty, kteří dorazili o chvilku později, nespolupracoval a byl dál značně agresivní.
     Strážci zákona tak na cizincovo zvládnutí museli použít donucovací prostředky. Dechovou zkoušku muž opakovaně odmítal vykonat a rval se i ve služebním voze.
     Cizinec skončil na záchytce a dnes bude mít co vysvětlovat.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.