"Zpacifikovali jste ten dobytek," děkujeme!

Těžkooděnci Dány v Plzni skutečně velmi překvapili

pondělí 15. dubna 13:34 , aktualizace 19:09

Partner článku – Avalon Wellness

Vážená redakce,
     chtěl bych Vašim prostřednictvím předat velkou pochvalu plzeňské policii za sobotní odpolední zásah u Pendolina na hlavním nádraží v Plzni. Myslím, že všichni cestující byli za zákrok policie rádi.
     Cestovali s námi ožralí cizí dobytkové, byla to skupina podnapilých mladých cizinců, pravděpodobně Dánů, kteří obsadili a znečistili WC ve voze 1. třídy, slovně napadali cestující i personál, na napomínání reagovali slovy, že jsou mladí a mají právo se bavit. 
     Vlakový personál informoval Policii, která na ně čekala na Hlavním nádraží a znemožnila cizincům pokračovat v další jízdě. přesvědčení o tom, že se mohou bavit na úkor ostatních cestujících a znečišťovat vlak, nejeli až do Prahy.

                                                              Děkuji moc Zdeněk a poděkování jim, prosím, vyřiďte!
                                                                       (celé jméno má redakce k dispozici)

     My se samozřejmě obrátili na policii, komu toto poděkování patří a dozvěděli jsme se, že na nádraží shodou okolností byla rozmístěna pořádková jednotka plzeňské policie kvůli dvěma sportovním zápasům, tedy takzvaní "těžkooděnci". Pro část této jednotky byl velice jednoduchý úkol vysvětlit veselým Dánům, že u nás se cestuje poněkud jiným způsobem a poněkud jinou cestovní kulturou. 
     "Pohled na těžkooděnce Dány natolik zaskočil, že nebylo nutné použít žádné donucovací prostředky a s policisty spolupracovali jedna radost," popsal nám svědek.

Foto: Ilustrační, jiný zákrok na nádraží

 
Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.