Foto

Způsobil nehodu a ujel

Policie pátrá po řidiči bílé Škody Octavia a svědcích nedělní nehody u Klatov

úterý 18. srpna 10:58 , aktualizace 11:58

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policie pátrá po řidiči, který v neděli způsobil dopravní nehodu a ujel. K dopravní nehodě došlo v neděli 16. srpna těsně před sedmou hodinou večer na silnici mezi Klatovy a Štěpánovicemi.
     "Nezjištěný řidič s vozidlem značky Škoda Octavia bílé barvy jel Štěpánovickou ulicí z části Klatov Pod Borem ke křižovatce se silnicí I. třídy číslo 27. Řidič s vozidlem přijížděl po vedlejší komunikaci označené dopravní značkou „Dej přednost v jízdě|!“, kdy nedal přednost vozidlu značky Ford Focus jedoucímu po hlavní komunikaci, se kterým jel řidič ve směru od Klatov a odbočoval vlevo," popsala tisková mluvčí policie s tím, že v prostoru křižovatky došlo ke střetu levé přední části Škody Octavia s levou zadní částí Fordu.
     Řidič s vozidlem Škoda na místě nehody nezastavil, ačkoli dle zákona měl a z místa dopravní nehody ujel.

     Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech prošetřují dopravní nehodu a z důvodu řádného objasnění žádají řidiče neznámého vozidla i případné svědky události o poskytnutí informací.
     Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

Místo nehody, foto Google a PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.