Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Způsobil nehodu se zraněním a z místa ujel

Policisté pátrají po řidiči SUV a svědcích nehody u Zahořan

7. června 2021 09:20 , aktualizace 09:21

Pátrání

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče.

     "K dopravní nehodě došlo ve čtvrtek 27. května v 15:01 na křižovatce mezi Domažlicemi a Kdyní v katastru obce Zahořany. Zatím neznámý řidič osobního automobilu typu SUV nezjištěné tovární značky jedoucí od Domažlic nedal znamení o změně směru jízdy a při odbočování vlevo na obec Bořice nedal přednost v jízdě protijedoucímu osobnímu automobilu Škoda Fabia. Řidič tohoto vozu ve snaze zabránit střetu strhnul řízení vpravo a vyjel vlevo mimo pozemní komunikaci do silničního příkopu, kde havaroval," popsala nehodu mluvčí policie s tím, že neznámý řidič na místě dopravní nehody nezastavil a ujel.
     Řidič vozidla Škoda Fabia byl bohužel při nehodě zraněn a musel být transportován do nemocnice. 

     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!