Zranil malou školačku a ujel

Policie hledá řidiče a svědky dopravní nehody

čtvrtek 28. května 08:49

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Včera před půl jednou odpoledne došlo na křižovatce ulic Lerchova a Klostermannova v Sušici k dopravní nehodě, při které se střetl osobní automobil s malou školačkou.
     "Na přechodu pro chodce přecházela devítiletá dívka od ZŠ Lerchova směrem k centru. Když byla téměř za polovinou přechodu, tak neznámý řidič nezjištěného vozidla pravděpodobně zlatostříbrné metalízy jedoucí od ulice Volšovská nedal chodkyni na přechodu přednost a zachytl jí levým zpětným zrcátkem vozidla o její pravé ucho a zranil ji," popsala tisková mluvčí policie.
     Neznámý řidič nezastavil a z místa nehody ujel. Dívka byla následně ošetřena v Sušické nemocnici s lehkým zraněním pravého boltce ucha.

     Policie se dopravní nehodou zabývá a v rámci jejího objasňování vyzývá neznámého řidiče, který dívce způsobil zranění, nebo svědky, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, mohou zatelefonovat na číslo 974 334 251, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Foto: Místo nehody - zdroj Google Maps

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.