Foto

“Nooo šikulkaaaa!” ocenila Otylka shledání se šťastným Petrem

Moc Vám všem děkuji za pomoc s pátráním po ztraceném papouškovi s "vyhraněným hudebním vkusem"!

středa 10. srpna 17:51 , aktualizace 18:12

Pátrání

Partner článku – KS Therm

      V sobotu jsme zveřejnili prosbu zoufalého majitele o pomoc při pátrání po papouškovi jménem Otylka, který se ve čtvrtek ztratil v Jadruži na Tachovsku. Ptáka jsme v nadpisu nazvali "Papoušek s vyhraněným hudebním vkusem" a toto pátrání sdílelo více než patnáct stovek našich čtenářů.

     Dnes všem přinášíme vynikající zprávu, majitel papouška Petr nám dnes totiž oznámil, že Otylka je díky Vám již pořádku doma. 

"Vážená redakce,
      tak Otylka se našla. Moc děkuji za článek, hodně nám to pomohlo. Nálezci, když ji našli v Dehetné přibližně sedm kilometrů vzdušnou čarou od nás, díky článku věděli kam jít. Rodinka byla na rybách, kde si ji všimli, vyčerpanou Otylku chytili do deky a hned nám dali vědět.

      Jsem moc rád, že to dopadlo dobře, denně jsem ji hledal několik hodin po loukách i lesích, nakonec jsem měl už namířeno směrem na Dehetnou, když mi dorazila zpráva, že už je chycená.

      Otylka teď už asi 14 hodin spí, má pár škrábanců od větviček, ale reaguje úplně v pohodě a od prvního momentu, co mě viděla, začala povídat “nooo šikulkaaaa”. Strašně se mi ulevilo, chvilka nepozornosti a malér je na světě.
       Naštěstí vše dopadlo dobře a já ještě jednou všem za vše děkuji.
                                                                                                              Petr"

Původní článek:

Dobrý den,
     obracím se na Vaše čtenáře s prosbou, jestli některý z nich nezahledl ve svém okolí volně poletovat papouška Žako. 
     Náš papoušek slyšící na jméno Otylka nám uletěl ve čtvrtek 4. srpna odpoledne v Jadruži, což je malá vesnice, část městyse Stráž v okrese Tachov. Otylka se chvilku držela ve vesnici, ale pak ji vyděsili ostatní ptáci a odletěla směrem na Stráž u Tachova.

     Otylka je celá šedá ve více odstínech a má červený ocas. Jsme bezradní a za každou informaci budeme strašně rádi, moc nám chybí, protože je již pět let plnohodnotným členem naší rodiny a dělala nám úžasnou společnost.

     Nevím jestli to pomůže, ale jako zvláštní znamení uvádím, že Otylka ráda reaguje na skladbu Sound of da police či na zvonění telefonu Apple s melodií Marimba.

     Kdybyste o Otylce cokoli věděli, prosím napište mi na mail koncaak@gmail.com

                                                               Mnohokrát vám děkuji Petr


 

“ 

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.