Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Muž nadýchal neuvěřitelných 5,51 promile

Z trolejbusu nezamířil na záchytku, ale rovnou do nemocnice

úterý 30. ledna 12:10 , aktualizace pátek 2. února 09:01

Alkohol Městská policie

      K tvrdě spícímu muži, který v Plzni na Doubravce usnul v trolejbusu a nebylo ho možné žádným způsobem vzbudit, museli včera v podvečer vyjet strážníci městské policie.


     "Probudit muže bylo obtížné, avšak zadařilo se a vůz za notné podpory strážníků opustil," popsala nám mluvčí městské policie.

     Pro strážníky ale výjezd vyvedením opilce z trolejbusu zdaleka neskončil. "Muž vydatně posilněný alkoholem se bez pomoci neudržel sám na nohou, cestu k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice ale nakonec se strážníky neabsolvoval. Začal totiž zvracet, a tak na místo museli dorazit i záchranáři.
     Když poté muži dali strážníci dýchnout, nestačili se divit. Při dechové zkoušce přístroj vykázal závratných 5,51 promile, což je život ohrožující hodnota,"
doplnila mluvčí městské policie.

     Záchranáři pak muže společně s hlídkou naložili do sanitky a za přítomnosti strážníka ho transportovali k ošetření do nemocničního zařízení.

Foto MP

Le Fleur

Děláme moderní svatby, akce a další oslavy. Zajistíme vám květinovou výzdobu, ale také doplňky a další dekorace. Dodáváme kytky do kaváren, pokojovky do firem a rozvážíme vázané květiny a drobné dárky po Plzni a okolí. Vytvoříme pro vás také smuteční vazbu.