Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Agresivní koloběžkář a opilá žena

Muž poškodil trolejbus, žena na auto vzala cihlu

Partner článku – RK Salzmann


     Hned dva případy zcela zbytečného a nepochopitelného vandalismu řešili včera večer strážníci v Plzni.

     Nepříliš dospěle nebo chytře včera po sedmé hodině večer vyřešil spor s řidičem trolejbusu muž, který chtěl ve voze cestovat s koloběžkou. Když mu totiž řidič neumožnil s koloběžkou nastoupit, na což má dle přepravního řádu plné právo, muž se rozčílil a svůj vztek se rozhodl ventilovat rozbitím zpětného zrcátka trolejbusu, načež z místa ujel.
     Jeho útěk z místa však netrval dlouho, během chvíle ho dostihla hlídka strážníků. "Hlídka muži zamezila v další jízdě zamezila a podezřelý se na místě ke všemu přiznal. O chvíli později už seděl i s koloběžkou v našem služebním vozidle a byl převezen na příslušnou obvodní služebnu státní policie, která si muže převzala k dořešení," popsala tisková mluvčí městské policie.

     Před půl desátou pak strážníci vyjížděli do Skrétovy ulice, kde podle oznámení žena hystericky mlátila do zaparkovaného vozu.
     "Když hlídka přijela na místo, spatřila osobní vozidlo, které mělo rozbité čelní sklo u řidiče, na střeše pohozenou cihlu a vedle auta na obrubníku seděla žena, která cosi nesrozumitelně pokřikovala na celou ulici. Důvodem jejího vyvádění byla pravděpodobně míra vypitého alkoholu, protože dotyčná sedmačtyřicetiletá žena nadýchala 2,52 promile a hlídce ke svému počínání nebyla schopná cokoli srozumitelně sdělit," uvedla mluvčí městské policie.
     Strážníci vše na místě zadokumentovali a z důvodu podezření ze spáchání trestného činu přivolali na místo hlídku státní policie. Ta si celou věc na místě spolu s dotyčnou převzala. 

Foto MP

RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Prodej a pronájem: nemovitostí - byty | domy pozemků - stavební i hospodářské | komerčních nemovitostí - developerské projekty | obchody | haly