Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Agresivní opilec se dobýval do charity

Muže museli po pokusu o napadení zpacifikovat strážníci

pátek 12. ledna 13:23 , aktualizace 13:32

Alkohol Bezdomovci Městská policie Záchytka

Partner článku – Toyota Dolák


      Na strážníky procházející Wenzigovo ulicí v Plzni se včera v podvečer obrátili pracovníci Domova svatého Františka, kde je zřízen charitativní útulek pro lidi bez domova, s žádostí o pomoc s mužem, který se agresivně domáhal vstupu a na personál byl hrubý.
      Muž totiž odmítal pochopit, že z důvodu jeho značné opilosti vpuštěn být nemůže.

      "Důrazné poučení strážníků o tom, že noc muž v tomto zařízení nestráví, nepřešel jen tak lehce. Na strážníky chrlil vulgární slova, přičemž agresivita posílená alkoholem se u něj naplno projevila po provedení dechové zkoušky. Nelibě totiž nesl její výsledek bezmála 2,5 promile," popsala tisková mluvčí městské policie a pokračovala: "Hanlivé nadávky v ten moment nabraly na intenzitě a navzdory dalšímu upozornění se snažil muž odejít z místa řešení. V okamžiku, kdy chytil strážníka za ruku a začal na něj tlačit, byl muž okamžitě zpacifikován a skončil s pouty na rukou, načež byl převezen do protialkoholní záchytné stanice."

      "Kromě poplatku za pobyt v protialkoholní záchytné stanici, si muž na své konto ještě připíše pokutu za přestupek proti veřejnému pořádku," doplnila tisková mluvčí městské policie.

Foto MP

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.