Foto

Řidič chovající se jako psychopat se ženě vyřádil na autě i telefonu

Policisté muže dopadli a nyní čelí podezření z výtržnictví a poškození cizí věci

4. června 2018 17:29 , aktualizace 17:55

Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V sobotu 2. června po čtvrté hodině odpoledne jela na silnici ve směru na Velký Bor osmatřicetiletá řidička ze Strakonicka s vozem Peugeot 307. Řidička začala předjíždět auto s vozíkem a během toho si všimla Škody Octavia, která jí vysokou rychlostí dojela a přímo za ní prudce zabrzdila.
     Není nijak vyloučeno, že žena muži do cesty neúmyslně vjela, to policie stále ještě šetří, ale co následovalo, muselo ženě připadat jako z hororu.

     Řidič vozidla Škoda následně řidičku donutil zastavit, řval na ní, že ho ohrozila a pak jí v záchvatu nezvladatelného vzteku rozbil okno na straně řidiče, čelní sklo a když si chtěla zavolat pomoc, dokonce i její mobilní telefon.
     Po tomto nepochopitelném výstupu muž nasedl do svého vozu, z místa odjel a vyděšenou ženu ponechal na místě.
     "Po oznámení útoku policisté začali po podezřelém muži intenzivně pátrat. Sedmatřicetiletý muž z Plzně byl zastaven hlídkou z obvodního oddělení v Nepomuku a převezen na policejní služebnu. Byla u něj provedena dechová zkouška i test, zda nebyl pod vlivem návykových látek a obojí s negativními výsledky.
     Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví,"
uvedla k této ukázce agresivity na silnicích tisková mluvčí policie.

Foto: PČR

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.