Vážná dopravní nehoda v Babylonu, na místě přistával vrtulník

Na místo jedou veškeré záchranné složky

14. srpna 2016 06:12

Nehody Záchranáři

K nehodě došlo dnes v 7:55 v obci Babylon, nedaleko hotelu Bohmann, na silnici 26 z Plzně na Furth im Wald. Autoby mělo být dle prvních informací převrácené a uvnitř jsou uvězněni lidé.

"Dnes pár minut před osmou hodinou ráno jsme přijali oznámeni o nehodě, ke které došlo na Domažlicku. Na místo ihned vyjížděli dopravní policisté. Šetřením bylo zjištěno, že řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia, který jel ve směru na Babylon, neměl přizpůsobit rychlost vozidla, se kterým vyjel mimo komunikaci, kde narazil do dvou stromů.
Při nehodě utrpěl řidič (narozený v roce 1993) zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. Spolujezdkyně, narozená v roce 1990, utrpěla zranění vážnější a byla do nemocnice transportována letecky.

Vzhledem ke zdravotnímu stavu nebylo možné u řidiče provést dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu. Škoda byla vyčíslena na částku cca 100 000 korun. Silnice je v současné době řízena kyvadlově. Nehoda je nadále v šetření dopravních policistů Domažlice," uvedla v případu mluvčí policie.


Foto: Ilustrační