Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Požár na Andělské Hoře

Na místě zasahovaly desítky hasičů a byl vyhlášen II. stupně požárního poplachu

27. března 2023 11:48 , aktualizace 11:57

Hasiči


     Pár minut po půlnoci v noci ze soboty na neděli přijali hasiči oznámení o požáru střechy rodinného domu v obci Andělská Hora. Zároveň oznamovatel uvedl, že v objektu by měla být jedna osoba. Hasiči pro příjezdu na místo potvrdili, že požár zasáhl celou střechu a podkroví rodinného domu, na který navazuje další dům. Kromě samotného hašení tak hasiči chránili i tento napojený dům, aby se na něj oheň nerozšířil.

     "Dvě osoby na místě zkontrolovala záchranná služba a jednu z nich pak s popáleninami transportovali do nemocnice. Po hodně zásahu měli hasiči požár pod kontrolou, sousední dům se podařilo uchránit.
      Celková likvidace trvala čtyři hodiny, v neděli dopoledne hasiči znovu zkontrolovali požářiště, nikde nezjistili zvýšené teploty. Požár zcela zničil podkroví domu a střechu, předběžná škoda je odhadnuta na dva miliony korun a příčina vzniku požáru je v šetření,"
popsali zásah hasiči.

     Na místě zasahovaly povolané jednotky hasičů ze II. stupně požárního poplachu, tedy HZS Karlovy Vary, HZS Toužim, VHJ Hradiště, JSDH Bochov, JSDH Stružná a JSDH Ostrov

Foto: HZS

 


D.S.D. METAL plus

Požární ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.