Foto Video

Antverpy přinesly rudou záři nad Plzeň

Pochod přes Plzeň i pobyt na stadionu doprovázely stovky pochodní

15. srpna 2019 19:27 , aktualizace 22:11

Doprava Fanoušci

Partner článku – Avalon Wellness


     Jak jsme informovali již včera, dnes se v Plzni koná fotbalový zápas s Royal Antverpy FC. Belgičtí fotbaloví fanoušci se sešli dnes kolem páté hodiny odpoledne na náměstí Republiky a dle policie jich bylo až třináct set.     
     Po asi hodině skandování fanoušci vyrazili za doprovodu organizátorů na stadion Dřevěnou ulicí, kde došlo k hojnému použití pyrotechniky zejména pyrotechnických pochodní a dýmovnic, takže víc jak deset minut nebylo vidět ani na krok.
     Poté se fanoušci vydali na další pochod, který na asi dvacet minut zcela přerušil provoz na Tyršově třídě.
     Za neustálého skandování a občasného použití dělobuchů došli před stadion, kde za přísných bezpečnostních opatření byla část Belgičanů vpuštěna do sektoru hostí a další část byla eskortována do jiného sektoru, protože fanoušků bylo více než má sektor hostí kapacitu. Asi padesátka fanoušků, kteří neměli zakoupený lístek pak zůstala čekat před stadionem.
     I přes důkladné kontroly se Belgičanům podařilo na stadion pronést nebo jinak dostat velké množství pyrotechniky a fanoušci, kteří již uvnitř stadionu byli, se snažili házet z výšky světlice a kelímky s pivem po policistech u vstupu. 
     Že bylo pronesené pyrotechniky opravdu hodně, bylo možné pozorovat už chvíli po začátku utkání, kdy se světlicemi celý sektor hostí rudě doslova rozzářil.  

Před stadionem zaútočil fanoušek pochodní na policejní koně:

Za útok na jezdce na koni padl rozsudek

Za útok na jezdce na koni padl rozsudek

19. 08. 2019, 17:37

Fotbalový fanoušek Patrick van Peteghem byl odsouzen a z ČR vyhoštěn


 


    

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.