Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Aurelie B., která velmi brutálně zabila fenku, dnes vyhrožovala sebevraždou

Ženu museli záchranáři do nemocnice dopravit za asistence policistů

Autor: pe čtvrtek 8. února 15:59 , aktualizace pondělí 12. února 13:42

Cizinci Policie Sebevraždy Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Dnes před jednou hodinou odpoledne se blízcí jednapadesátileté ženy obrátili na tísňovou linku Zdravotnické záchranné služby s žádostí o pomoc, protože žena prý vyhrožuje sebevraždou, konkrétně tím, že se podřeže nožem.

     Do Pražské ulice, kde se žena v tu chvíli nacházela, okamžitě vyjeli záchranáři i policisté a ženu v uvedeném bytě nalezli.
     "Ženu, která byla nezraněna, jsme transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.
     "Policisté záchranářům na místě i po celou dobu transportu ženy poskytli asistenci," doplnila mluvčí policie.


     Podle našich informací šlo o Aurelii B., o které jsme v uplynulých dvou dnech informovali v souvislosti s brutálním usmrcením fenky Pražského krysaříka.

Aurelii B., která velmi brutálně usmrtila malého pejska, hrozí až šest let

     Již v úterý jsme informovali o naprosto zrůdném jednání jednapadesátileté Moldavanky Aurelie B., která týž den v noci ve dvě hodiny v Pařížské ulici v centru Plzně mimořádně brutálně usmrtila svého malého pejska. Šlo o fenku rasy Pražský krysařík, tělíčko ale bylo ve stavu, kdy to zprvu nešlo přesně určit.

     Policisté na místo původně vyjížděli na oznámení, že se tam má nacházet žena pod vlivem alkoholu a má se chovat agresivně. Policisty však mimo agresivní ženy čekalo i něco jiného a daleko horšího. 
      „Ta sv..ě po něm snad musela dupat nebo ho vzít za nožičky a opakovaně s ním mlátit o zem, jinak si to vysvětlit neumím, byl úplně zdevastovaný a bylo tam strašně krve. Byl to pohled, na který už nikdy nezapomenu!“ popsal nám svědek děsivý výjev. Podle dalšího zdroje by policií zajištěné krevní stopy mohly ukazovat, že žena psíkem i mlátila o zeď.

      Ženu, která měla zranění na hlavě, chtěli ošetřit záchranáři, ale ta nespolupracovala a napadala své okolí, takže do nemocnice byla transportována v doprovodu policie. "Ženu narozenou v roce 1973 jsme vezli do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín s lehkým zraněním," uvedla mluvčí záchranářů.

      Na místo mezitím dorazil i výjezd k zadokumentování stop a šetření případu si převzali kriminalisté. Tělíčko pejska pak zajistili strážníci městské policie z odchytové služby a zařídili jeho uskladnění v chladícím boxu Útulku pro zvířata v nouzi až do pitvy, která určí jak přesně ho žena usmrtila.

      Vzhledem k tomu, že odmítla test na přítomnost alkoholu, zažádali policisté o odběr biologických materiálů. Po ošetření v nemocnici byla zadržená cizinka umístěna do policejní cely. 
     "K tomuto případu mohu uvést, že se jím v tuto chvíli intenzivně zabýváme a probíhají procesní úkony," doplnila nám informace mluvčí policie.

     Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu týrání zvířat, za což ženě hrozí dva až šest let vězení.


      

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.