Foto

Náraz ženu z vozu vyhodil čelním oknem

Při střetu osobního vozu s multikárou byli zraněni tři lidé

středa 23. listopadu 12:25 , aktualizace 13:37

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K vážné dopravní nehodě došlo včera ráno ve Velké Hleďsebi nedaleko Mariánských Lázní, kde se střetl osobní vůz s multikárou. Náraz byl tak silný, že spolujezdkyni z multikáry doslova vyhodil skrz čelní sklo na silnici.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky. „Tři osoby se zranily při dopravní nehodě auta a multikáry. Hasiči zajistili místo nehody a postarali se o protipožární zabezpečení. Provoz v místě nehody byl na nezbytně nutnou dobu omezený,“ uvedl tiskový mluvčí hasičů.
     Záchranáři šedesátiletou spolujezdkyni transportovali do Fakultní nemocnice v Plzni, řidiče multikáry do nemocnice v Chebu a řidič vozu Opel mohl být po ošetření ponechán na místě.

     „Šestašedesátiletý řidič multikáry nerespektoval dopravní značení STOP a přehlédl osobní vůz Opel šestadvacetiletého řidiče, který následně narazil do boku multikáry,“ popsal tiskový mluvčí policie s tím, že policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají.

Foto HZS 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!