Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auta na přivaděči dostala flákanec

Hromadná nehoda blokuje přivaděč od Sulkova na Plzeň

9. června 2021 18:55 , aktualizace 22:49

Doprava Nehody

     Dnes odpoledne po šesté hodině došlo v Plzni u Sulkova, na přivaděči k dálnici D5, ve směru od dálnice na Plzeň k dopravní nehodě celkem tří osobních vozidel. Z místa bylo hlášeno, že jsou zde tři havarovaná a již nepojízdná vozidla, ale naštěstí nedošlo k žádnému zranění, takže k nehodě vyjeli pouze hasiči a policisté. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali únik provozních kapalin. Policisté zároveň začali šetřit, co se na místě vlastně stalo.
     Podle prvotních informací řidička vozu Škoda Fabia narozená v roce 1958 po sjetí z dálnice chtěla pokračovat směrem na Plzeň, ale nedala při tom přednost vozu Volkswagen Passat, řízenému ženou narozenou v roce 1989, která jela od Sulkova. Po nárazu Škoda vyjela na středový travnatý pás, zatímco Volkswagen pokračoval několik metrů směrem na Plzeň, než se ho řidičce podařilo zastavit. Bohužel, mezitím do něj zezadu narazil ještě muž narozený v roce 1972 s vozem Hyundai, který na nehodu před sebou nestačil včas zareagovat.

     V současné chvíli na místě probíhá vyšetřování nehody, nehoda blokuje ve směru na Plzeň provoz a úsek je průjezdný pouze jedním pruhem. 

     Poznámka redakce: Vzhledem k výzdobě vozu viníka jsme pro článek vybrali poněkud nezvyklý nadpis. Těm, kterých jsme se dotkli, se tímto omlouváme. :)


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.