Sražené dítě ve vážném stavu transportuje vrtulník

Třináctiletá dívka na kole vjela přímo do cesty vozidlu

čtvrtek 10. června 19:31 , aktualizace 21:19

Cyklista Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes v podvečer došlo na silnici 191 u Lomce na Klatovsku k vážné dopravní nehodě, po které zůstala na vozovce ležet zraněná třináctiletá dívka. Na místo vyjely pozemní záchranné složky a také z Líní vzlétl vrtulník Letecké záchranné služby. "Z místa letecky transportujeme středně těžce zraněnou nezletilou holčičku vrtulníkem Letecké záchranné služby na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.
     Podle policie došlo k nehodě tak, že muž narozený v roce 1955 jel s vozidlem Škoda Fabia po silnici ve směru od Klatov na Janovice nad Úhlavou a z dosud zjištěných informací vyplývá, že na křižovatce s odbočkou na Lomec vjela řidiči jedoucímu po hlavní komunikaci z pravé strany do cesty nezletilá cyklistka. Došlo ke střetu, pádu dívky na vozovku a k jejímu zranění. Požití alkoholu bylo u řidiče vyloučeno dechovou zkouškou.
     V místě došlo k dočasnému uzavření komunikace a policie prováděla odklon dopravy osobních vozů, kamiony ve směru na Klatovy musely zůstat stát a kamiony jedoucí od Klatov byly odkloněny po silnici č. 22 ve směru na Bezděkov. Nehodou se i nadále zabývají klatovští dopravní policisté.

Foto: Ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!