Auto na přechodu srazilo šestnáctiletého chlapce

Hoch byl po střetu s autem letecky transportován na urgentní příjem

pondělí 11. února 09:25 , aktualizace 09:33

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera před sedmou hodinou večer došlo na přechodu pro chodce v Jiráskově ulici v Klatovech ke střetu vozu Škoda Fabia s mladým chodcem. Při střetu došlo ke zranění chlapce, na místo tak vyrazily všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS z Líní. Jednotka hasičů provedla zajištění místa nehody a asistovala při instalaci vakuové matrace a naložení zraněné osoby do vozidla záchranné služby.
     "Z místa jsme chlapce transportovali se středně těžkým zraněním, ale při vědomí cestou LZS na urgentní příjem Fakultní nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Došlo ke střetu vozu řízeného řidičkou narozenou v roce 1991 s chodcem ročník 2003. Alkohol byl u řidičky na místě vyloučen provedenou dechovou zkoušku," popsala tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační z jiného zásahu, také u sraženého chodce


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!