Foto

Telefonující chlapec vběhl přímo před auto

K druhému dnešnímu střetu automobilu s chodcem došlo tentokrát na Slovanech

středa 26. ledna 15:31 , aktualizace 15:39

Doprava Nehody

Partner článku – Klimahome

     Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo na křižovatce Koterovské třídy a Habrmannovy ulice v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz Seat Toledo srazil malého chlapce.

     Podle informací přímo z místa jel starší řidič po Koterovské třídě směrem od centra, když mu kousek za přechodem zpoza tramvaje vběhl do jízdní dráhy telefonující asi dvanáctiletý chlapec. Řidič v tu chvíli jel naštěstí pomalu, protože jak sám uvedl, všiml si na chodníku dalších dětí a ačkoli měl zelenou, pro jistotu zpomalil. Chlapec po střetu upadl na kapotu vozu a následně na zem, přičemž utrpěl zranění nohy a oděrky v obličeji.
     Sraženému chlapci na pomoc okamžitě vyrazil jak řidič vozu, tak strážníci městské policie projíždějící kolem, a z nedalekého bazénu přiběhla také plavčice s kolegou. Chlapec byl poté předán do péče přivolaným záchranářům a na místo se dostavila i jeho maminka, kterou strážníci o situaci informovali. Následně byl hoch transportován do nemocnice.

     Policisté u řidiče vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou a nehodou se dále zabývají.

     Jedná se již o druhý dnešní střet auta s chodcem v Plzni, o prvním jsme informovali v článku:

Další sražená chodkyně v Plzni

Další sražená chodkyně v Plzni

26. 01. 2022, 08:32

Řidič při odbočování přehlédl chodkyni na přechodu

    

 


    
      
      

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.