Foto

Auto na střeše i sražený cyklista

Záchranné složky v noci vyjížděly k několika případům

pondělí 7. ledna 11:04 , aktualizace 11:05

Cyklista Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Nejprve došlo dnes po druhé hodině ráno k dopravní nehodě na silnici z Plzně na Klatovy, tzv. Na Vysoké, a to dokonce ve stejném místě, ve kterém došlo k nehodě již v neděli ráno.
     "Řidička ročník 1993 jela s osobním vozem VW Polo směrem na obec Plzeň, když jí z pravého silničního příkopu před vozidlo vyběhla lesní zvěř. Na toto reagovala tak, že strhla řízení do protisměru a následně při snaze vozidlo vrátit zpět do jízdního pruhu dostala smyk a havarovala v pravém silničním příkopu, kde vůz narazil do stromu. Dechová zkouška byla provedena s negativním výsledkem. V důsledku nehody vznikla hmotná škoda na vozidle ve výši cca 51.000 korun," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo havárie vyrazily všechny záchranné složky, hasiči provedli protipožární opatření a asistovali při vyproštění vozidla.
     Mladou řidičku si do péče převzali záchranáři.
     "Žena ročník 1993 byla transportována s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Plzeň přes urgentní příjem, kvůli mechanismu nehody," uvedli záchranáři.

     K další dopravní nehodě došlo kolem 4 hodiny ráno v Plzni na Domažlické na kruhovém objezdu u Makra, kde se střetl osobní vůz s cyklistou.
     "Cyklista ročník 1963 zde zřejmě nedal přednost osobnímu vozu Renault, které řídil muž ročník 1978. Na místě dopravní nehody byla provedena dechová zkouška s účastníky s negativním výsledkem," řekla nám mluvčí policie k tomuto případu.
     Při střetu došlo k poranění cyklisty, který byl po ošetření převezen do nemocnice.
     "Šestapadesátiletý muž byl transportován se středně těžkým zraněním a při vědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," doplnili záchranáři.

Jedná se tak za včerejšek o druhou dopravní nehodu v tomto úseku, přičemž zde k nehodám dochází relativně často.

Další vážná nehoda Na Vysoké

Další vážná nehoda Na Vysoké

06. 01. 2019, 17:07, aktualizace 06. 01. 2019, 17:18

Záchranáři z místa transportovali tři zraněné

Vozidlo se o strom roztrhalo na kusy

Vozidlo se o strom roztrhalo na kusy

26. 12. 2018, 16:17, aktualizace 26. 12. 2018, 17:53

Další vážná dopravní nehoda na Vysoké u Dobřan


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!