Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto narazilo do mostku a rodinného domu

U vážné dopravní nehody zasahují všechny záchranné složky

14. listopadu 2022 11:08 , aktualizace 13:30

Doprava Nehody

     Dnes před desátou hodinou dopoledne došlo poblíž Nových Hůrek v lokalitě Slučí Tah, tedy na silnici z Hartmanic na Železnou Rudu, k dopravní nehodě, při které osobní vůz vyjel ze silnice, narazil do mostku silničního příkopu a poté do rodinného domu.

      K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali jednu zraněnou osobu. "Muž narozený v roce 1944 byl s lehčími zraněními transportován do nemocnice v Klatovech," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

      Okolnosti nehody nyní na místě šetří policie, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Osmasedmdesátiletý muž z Plzně jel s vozidlem značky Škoda Octavia po komunikaci II. třídy číslo 190 ve směru od křižovatky s komunikací I. třídy číslo 27 na Hartmanice. U osady Nová Hůrka po projetí levotočivé zatáčky na namrzlé vozovce se dostal s vozidlem do smyku a vjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do zdi domu. Provedená dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem," popsala průběh nehody tisková mluvčí policie.


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.