Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Auto opilého řidiče za sebou nechalo následky připomínající spíše obří beranidlo

"Byla to rána jako z děla, probudilo to půl vesnice a pak nám hasiči říkali, že máme jít pryč, že tady uniká plyn," popsal svědek

31. prosince 2023 10:29 , aktualizace 11:13

Hasiči

Partner článku – Za oponou


     V noci na dnešek po jedné hodině vyjížděly všechny záchranné složky k vážné dopravní nehodě v Oboře, což je vesnice ležící šest kilometrů od Plas.

     Řidič vozu Škoda zde z neznámého důvodu na rovném úseku silnice ve vysoké rychlosti vyjel z vozovky, rozmetal plot objektu skladů hasičů a během toho ještě smetl plynový sloupek, čímž došlo k úniku plynu.

     "Byla to rána jak z děla, probudilo to půl vesnice a pak nám hasiči říkali, že máme jít pryč, že tady uniká plyn," popsal nám na místě svědek.


     Hasiči museli nejprve zastavit unikající plyn a zajistit místo nehody, zatímco zraněného řidiče si převzali záchranáři. Muž měl ale obrovské štěstí a podle záchranářů by jeho zranění neměla být vážná.

     Policisté řidiče narozeného v roce 1993 podrobili testu na přítomnost alkoholu, který vyšel s pozitivním výsledkem 0,92 promile. Zároveň také museli najít řidičovu spolujezdkyni, která z místa odešla ještě před jejich příjezdem. 

     Zničený plynový sloupek si převzali a zajistili plynaři.


 Za oponou

Jistota skvělého jídla a pití, vynikající gastronomické zážitky, unikátní a inspirativní prostředí... Chutě. Radost. Zážitky. ZA OPONOU.