Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet dvou aut, jedno z nich poté ještě najelo do zdi

Při dopravní nehodě byly zraněny tři ženy a dvě děti

Autor: Jana Holá úterý 9. dubna 16:09 , aktualizace 16:54

Nehody


     Dnes před půl druhou odpoledne došlo v Budějovické ulici v Nepomuku nedaleko obchodu Norma k dopravní nehodě, během které se střetly osobní vozy Škoda a Renault. Vůz Renault byl navíc nárazem odhozen mimo silnici, kdy narazil do obvodové zdi pozemku.

     Z místa bylo hlášeno několik zraněných včetně dětí, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali tři ženy a dvě děti.

     "Záchranáři na místě ošetřili dvě ženy, spolujezdkyně z obou automobilů narozené v letech 1987 a 1962, které poté byly obě s lehčími zraněními transportovány do Mulačovy nemocnice. Žena narozená v roce 1982 a dva chlapci narození v letech 2016, 2018 byli také s lehčími zraněními a k observaci transportováni na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

      "Řidička narozená v roce 1982 jela s vozidlem Renault po vedlejší komunikaci ulicí U Pošty a nedala přednost v jízdě vozidlu Škoda jedoucímu po hlavní silnici, které řídil řidič narozený v roce 1970.
     Došlo ke střetu vozidel, při kterém došlo ke zranění spolujedoucích s vozidla Renault narozených v letech 1962, 2016 a 2018 i spolujedoucí ze Škody narozené v roce 1987. Dechové zkoušky na alkohol byly u řidičky i řidiče negativní. Nehodu šetří policisté z územního odboru Plzeň venkov,"
doplnila informace mluvčí policie.

Foto Hasiči

Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.