Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto přerazilo telefonní sloup a převrátilo se

Na místě nyní zasahují všechny záchranné složky

3. května 2021 14:08 , aktualizace 15:09

Doprava Nehody

     Dnes před jednou hodinou odpoledne došlo na silnici mezi Hlavňovicemi a Petrovicemi u Sušice nedaleko obce Pích k havárii osobního vozu Škoda. Vůz vyjel vpravo mimo silnici, kde havaroval do sloupu telefonního vedení, který přerazil, a následně se odrazil zpět na vozovku, kde zůstal převrácený na střeše.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, řidiče ze zraněním ruky si do péče převzali záchranáři, hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a po dobu zásahu v úseku s omezeným provozem řídí dopravu.

15 h aktualizace:
     "Před třináctou hodinou jel čtyřiačtyřicetiletý muž ze Sušice s vozidlem značky Škoda Superb a na křižovatce na obec Libětice s vozidlem zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy, kdy narazil do pravého silničního příkopu a následně do telefonního sloupu. Po nárazu zůstalo vozidlo na komunikaci v pozici na střeše," uvedla mluvčí policie s tím, že provedená dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem. 

Foto Hasiči

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.