Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Vážná dopravní nehoda, čtyři zranění

Auto se čtyřčlennou posádkou narazilo do stromu a poté se ještě převrátilo, na místě zasahoval i vrtulník LZS

Autor: lr pondělí 5. února 11:28 , aktualizace 11:28

Hasiči Nehody Policie Záchranáři

Partner článku – Ski klinovec


     V sobotu před sedmou hodinou večer došlo k vážné dopravní nehodě osobního automobilu na silnici číslo III/2319 u obce Kopidlo nedaleko Plas.

O nehodě jsme informovali již v neděli, ale nyní k ní hasiči uvolnili i video:

     Z místa bylo hlášeno několik zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby. Hasiči zajistili místo události, z vraku vozu vyprostili dvě osoby a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali celkem čtyři zraněné.
     "Žena narozená v roce 2007 byla se středně těžkými zraněními transportována letecky na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Do stejné nemocnice byli transportováni i žena narozená v roce 1985 a muž narozený v roce 2003, kteří utrpěli taktéž středně těžká zranění, a muž narozený v roce 2006, který utrpěl lehčí zranění," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Jak k nehodě došlo nám poté popsala mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 2003 jel s vozidlem Škoda Octavia ve směru jízdy od obce Výrov k obci Kopidlo, kdy podle dosud zjištěných informací při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy a uvedl vozidlo do smyku. To poté narazilo do stromu stojícího po levé straně komunikace a vlivem nárazu skončilo na pravém boku. Dechová zkouška na přítomnost alkoholu provedená u řidiče byla negativní. Příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají."


Ski klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.