Foto

Auto s pěti mladými lidmi narazilo do stromu

Jednoho ze zraněných museli vyprostit hasiči, dva do nemocnice transportoval vrtulník

čtvrtek 27. ledna 15:12 , aktualizace 18:43

Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes kolem půl třetí odpoledne došlo na silnici mezi Halží a Horní Výšinou na Tachovsku k havárii osobního vozu Peugeot 206 do stromu.
     Protože z místa bylo hlášeno několik zraněných, vyjely k nehodě všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS z Líní. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a z havarovaného vozu vyprostili jednoho z pěti cestujících, který zůstal zaklíněn a nebyl schopen se sám z vozidla dostat.
     Všech pět zraněných si do péče převzali záchranáři. "Letecká záchranná služba transportuje z místa dopravní nehody dva muže narozené v letech 2001 a 2004 se středně těžkými zraněními, ale při vědomí, na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň. ZZS a DRNR Tachov pak pozemní cestou transportují další tři lehce zraněné do Stodské nemocnice, konkrétně muže narozeného v roce 2003 a dvě ženy narozené v letech 2003 a 2002," uvedli záchranáři.

Aktualizace:

     "Řidička narozená v roce 2002 s vozidlem Peugeot 206 jela ve směru od obce Horní Výšiny na obec Halže a po průjezdu pravotočivé zatáčky podle prvotních informací kvůli nezjištěnému vozidlu v protisměru strhla řízení vpravo, vjela na pravou krajnici a následně strhla řízení vlevo, kdy přejela celou komunikaci a narazila pravým bokem do stromu," popsala tisková mluvčí policie s tím, že na sedadle spolujezdce cestovala žena narozená v roce 2003 a na zadních sedadlech cestovali tři muži narození v letech 2001, 2003 a 2004.
     Alkohol byl u řidičky vyloučen dechovou zkouškou, přesnou příčinou a veškerými okolnostmi se budou zabývat policisté z dopravního inspektorátu Tachov.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.