Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto s tříčlennou posádkou mladíků rolovalo polem desítky metrů

Další nehoda opilého řidiče ze silvestrovské noci

1. ledna 2022 14:22 , aktualizace 14:42

Alkohol Nehody

     V noci na dnešek kolem deváté hodiny došlo na silnici 18036 u Chlumčan k dopravní nehodě. Vozidlo VW Golf jedoucí velmi vysokou rychlostí vyletělo z vozovky, vjelo do příkopu, odrazilo se, dopadlo do pole, kde rotovalo ještě asi padesát metrů a nakonec zůstalo ležet převrácené na střechu.

     Z místa bylo hlášeno několik zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Po příjezdu se ukázalo, že ve vozidle cestovali celkem tři mladíci a řidič narozený v roce 2003 byl pod vlivem alkoholu, při testu nadýchal 0,88 promile.

     Záchranáři si do péče převzali všechny chlapce, dva narozené v letech 2000 a 2003 museli s lehčími zraněními transportovat do nemocnice Stod, třetí narozený v roce 2001 vyvázl bez zranění.
     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a poté ještě z vozovky spláchli bahno, které tam vyhodil náraz vozu do příkopu.

     Veškerými okolnostmi havárie se nadále zabývají policisté.


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.