Foto

Auto se po střetu převrátilo mimo silnici

Při nehodě byl zraněn osmnáctiletý mladík

16. listopadu 2020 11:20 , aktualizace 12:38

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před půl jedenáctou došlo mezi Halží a Horní Výšinou na Tachovsku k dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz s dodávkou. Osobní auto bylo následkem střetu odmrštěno mimo silnici, kde se převrátilo na střechu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a do péče záchranářů předali dvě osoby. Transport do nemocnice si vyžádalo zranění pouze u mladého muže.
     "ZZS z místa transportuje muže narozeného v roce 2002 s lehkým zraněním do Stodské nemocnice," uvedli záchranáři.

Aktualizace:

      "Ve směru od Halže jel s vozidlem Volkswagen Polo osmnáctiletý řidič, který při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy dopravně technickému stavu a povaze komunikace, na mokrém povrchu nezvládl řízení a vozidlo uvedl do smyku. Ve smyku vyjel do protisměru, kde čelně narazil do vozidla značky Fiat Ducato, které řídil jednapadesátiletý řidič. 
      Při nehodě byl zraněný řidič Volkswagenu, který byl záchrannou službou z místa převezen na vyšetření do nemocnice. Druhého řidiče ošetřili záchranáři na místě,"
uvedla tisková mluvčí policie s tím, že dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů negativní a policisté se případem dále zabývají.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!