Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto se po vyjetí ze silnice několikrát převrátilo přes střechu

Tři zraněné museli z vraku vozu hasiči vystříhat pomocí hydraulických nástrojů

pátek 1. září 14:43 , aktualizace 15:53

Nehody Záchranáři

Partner článku – www.sjednejto.cz


     Dnes před desátou hodinou dopoledne došlo k dopravní nehodě na silnici mezi Velkým Malahovem a Zhoří na Domažlicku, kde se osobní vůz po vyjetí ze silnice několikrát převrátil přes střechu. Z místa bylo hlášeno více zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Profesionální hasiči ze Stříbra a Staňkova společně s dobrovolnými hasiči z Horšovského Týna zajistili místo události i protipožární opatření a z vraku vozu pomocí hydraulických nástrojů vyprostili zraněné, které si do péče převzali záchranáři. "U nehody zasahovaly čtyři výjezdové skupiny ZZS PK. Transportujeme tři středně těžce zraněné osoby, dva muže a jednu ženu na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín. Všichni postižení jsou momentálně při vědomí," uvedli nám záchranáři.

     "Řidič narozený v roce 1964 jel s vozem Citroen C1 ve směru od obce Velký Malahov na obec Zhoř a při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostal smyk, najel na pravý okraj komunikace a poté vpravo mimo silnici, kde došlo k nárazu do silničního příkopu a následnému převrácení vozidla. Při dopravní nehodě došlo k zranění řidiče a dalších dvou spolujezdců narozených v letech 1976 a 1996," popsala nehodu tisková mluvčí policie s tím, že požití alkoholu bylo u řidiče vyloučen provedenou dechovou zkouškou a policisté se nehodou dále zabývají.

Foto: hasiči

 


www.sjednejto.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!