Foto

Auto spadlo z mostu na střechu

Z místa havárie transportovali tři vážně zraněné, jednoho letecky

pondělí 12. srpna 09:48 , aktualizace 13:21

Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     K velice vážné havárii došlo v noci na včerejšek kolem půl třetí v Plané. Podle prvotní informace z místa zde došlo k pádu osobního vozu Škoda Octavia z mostu na křižovatce silnic I/21 a 230, při kterém měly být zraněny tři osoby. K havárii proto vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS.
     Na místě se ukázalo, že vůz přijíždějící směrem k silnici I/21 po silnici 230 při vjezdu na most najel na svodidla, po kterých pokračoval po přeražení několika dopravních značek několik metrů než se převážil mimo most. Při pádu se navíc přetočil, takže z několikametrové výšky spadl na střechu a cestující ve voze utrpěli vážná zranění.
     "Vozidlo Škoda Octavia jelo po silnici 230, když v místě velkého mostu vyjelo mimo pozemní komunikaci pod přemostění, kde se převrátilo na střechu. Ve vozidle cestovaly tři osoby narozené v letech 1981,1992 a 1984," uvedla tisková mluvčí policie.
     Nejvážněji zraněného musel do nemocnice transportovat vrtulník.
     "Pětatřicetiletého muže transportuje LZS s těžkým zraněním, ale při vědomí, na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín, další dva účastníci byli transportováni pozemní cestou se středně těžkými poraněními vzhledem k mechanismu úrazu rovněž na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
     S ohledem na zdravotní stav nebyly provedeny dechové zkoušky, ale u všech cestujících byl vyžádán odběr krve. Dopravní policisté zjišťuji všechny okolnosti havárie, včetně toho, kdo vozidlo řídil.

Foto: Hasiči

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.