Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Kvůli srně skončilo auto v poli na střeše

Do nemocnice byl transportován otec s dítětem

Autor: Karel Aleš čtvrtek 21. března 13:05 , aktualizace 13:06

Nehody


     Včera kolem osmé hodiny večer došlo na silnici I/20 mezi obcemi Trhomné a Bezvěrov k dopravní nehodě, během které ze silnice vyjel a na střechu se převrátil osobní vůz Toyota.

     Na místo vyjeli hasiči z Plzeňského i Karlovarského kraje, kteří zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a poskytli posádce předlékařskou pomoc.
     "Záchranáři na místě ošetřili muže narozeného v roce 1984, který utrpěl lehčí zranění, a dítě bez viditelných zranění, oba byli transportováni na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín, muž k dalšímu ošetření a dítě ke kontrole," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1984 jel s vozidlem Toyota Corolla po silnici I/20 ve směru od obce Trhomné do Bezvěrova a zhruba 4 kilometry před Bezvěrovem kvůli srně strhl řízení vpravo, kdy následkem toho havaroval do silničního příkopu. Požití alkoholu bylo u řidiče vyloučeno dechovou zkouškou a nehodou se dále zabývají policisté z dopravního inspektorátu Plzeň-venkov," doplnil tiskový mluvčí policie.

Foto HZS

BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.