Foto Video

Řidička zasekla své auto mezi zeď a strom

Zaklíněnou starší ženu museli hasiči vyprostit pomocí hydraulických nástrojů

čtvrtek 12. května 16:14 , aktualizace 17:58

Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo u Útušic k dopravní nehodě, při které osobní vůz po vyjetí ze silnice narazil do protihlukové stěny a stromu. Starší řidička jedoucí směrem od Dobřan zde náhle vyjela do protisměru a následně vlevo mimo vozovku, kde vůz doslova zapresovala mezi protihlukovou stěnu a vzrostlý strom.


      Řidička po nehodě zůstala ve vozidle zaklíněna a na místo proto vyjely všechny záchranné jednotky. Hasiči z jednotek Slovany a Přeštice zajistili místo události a z vraku vozu vyprostili zraněnou ženu, přičemž museli pomocí hydraulických nůžek odstřihnout dveře a sloupek.
      Zraněnou ženu si do péče převzali záchranáři. "Ženu narozenou v roce 1949 transportujeme při vědomí a se středně těžkým poraněním do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.

      Okolnosti a příčinu nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici. Místo je v obou směrech průjezdné.

Aktualizace: 

     "Žena narozená v roce 1949 jela s vozidlem značky Kia po komunikaci ve směru od Dobřan na Štěnovice. Při projíždění mírné pravotočivé zatáčky vjela v protisměru s do silničního příkopu, kde přední částí vozidla narazila do kamenné protihlukové stěny.
     Při dopravní nehodě žena utrpěla zranění a byla převezena k ošetření do nemocnice v Plzni. Dechová zkouška byla u řidičky s negativním výsledkem,"
popsala nehodu mluvčí policie.Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.