Foto

Malá holčička zůstala zaklíněná pod vozidlem

Po střetu vozidel bylo jedno odhozeno na dítě, to pak musel transportovat vrtulník LZS

8. května 2018 10:29 , aktualizace 14:14

Nehody Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes kolem deváté hodiny ráno došlo k dopravní nehodě v Domažlické ulici v Klatovech, kde osobní automobil srazil na přechodu malé dítě. Na místo okamžitě vzlétl i vrtulník LZS.

     Podle prvotních informací přecházela holčička po přechodu pro chodce a první přijíždějící automobil zastavil před přechodem. Bohužel do tohoto vozu měl ale zezadu narazit další vůz a odhodit ho tak na právě přecházející holčičku. Ta skončila pod vozem zaklíněná.
      Na místo vyrazily všechny záchranné složky a dítě vyprostili hasiči.
      "Pacientka ve věku asi 8 let utrpěla vážné poranění a byla po nezbytném ošetření na místě letecky transportována na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.

     "Dnes v 8.55 hodin jsme přijali oznámení, že v Klatovech na Domažlické ulici došlo ke sražení dívky narozené v roce 2007.
     Ditě šlo po přechodu pro chodce, kdy před přechodem zastavilo první vozidlo, které dívku pouštělo. Další vozidlo za ním však nedobrzdilo, narazilo do auta před sebou a odhodilo stojící první auto na dívku.
     Test na přítomnost alkohol byl u obou řidičů negativní."
uvedla nám mluvčí policie.

Foto PČR

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.