Aktuálně

Opilci táhli na laně auto, to se uvolnilo a najelo do dětí z tábora

Na místo okamžitě vyráželi záchranáři

16. července 2017 17:02, aktualizace neděle 16. července 20:21

Doprava Záchranáři

     Dnes odpoledne došlo u Bezvěrova, respektive Ostřetína, což je obec ležící asi dva kilometry od Bezvěrova, k dopravní nehodě, během níž osobní auto srazilo dítě.
     Na místo okamžitě vyráželi záchranáři a policisté, a asi 8letou dívku transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň na úrazovou ambulanci. Dle záchranářů naštěstí není dívka ohrožena na životě.
     Průběh nehody je doslova neuvěřitelný. Dle dosavadního šetření policie vše zatím ukazuje, že dva opilci se rozhodli odtáhnout na laně nepojízdné auto dalším vozidlem, a když jeli kolem skupinky dětí jdoucích z výletu do nedalekého dětského tábora, došlo k prasknutí lana. Renault který táhl děti minul, ale tažený Fiat do nich najel a srazil asi osmiletou holčičku.
     "Oba muže jsme podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu. První muž nadýchal 0,29 a druhé 1,66. U obou mužů jsme provedli i test na přítomnost drog, který byl negativní," uvedla mluvčí policie s tím, že policisté se případem nadále intenzivně zabývají.

     Podle našich informací měli oba opilí řidiči z místa nehody ujet, připravujeme podrobnosti.

Za dva dny tak jde již o druhý případ, ve kterém nedobrovolně musely figurovat děti z dětského tábora. 30.000 korun za dopadení útočníka z dětského tábora!

     Foto: Ilustrační