Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto srazilo třiaosmdesátiletou stařenku

Okolnosti dopravní nehody šetří policisté

čtvrtek 14. září 19:27 , aktualizace 19:27

Nehody Záchranáři

Partner článku – RK Salzmann


     Dnes po páté hodině odpoledne došlo v Masarykově ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz Citroen srazil více než osmdesátiletou stařenku.

     Podle informací z místa řidička rozvážkové služby vyjížděla z podélného parkovacího místa a při couvnutí srazila seniorku, která za její vůz vstoupila s úmyslem přejít vozovku. Žena po střetu s vozem spadla na zem a utrpěla dle všeho zlomeninu nohy.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči s policisty zajistili místo střetu a řídili dopravu, zatímco záchranáři si ženu převzali do péče.

     "Třiaosmdesátiletou ženu jsme při vědomí transportovali do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Policisté u řidičky i chodkyně vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a okolnostmi nehody se dále zabývají.

Jedná se dnes již o druhého chodce sraženého v Plzni, o prvním jsme informovali v článku:

Muž vběhl přímo před auto

     Dnes kolem jedenácté hodiny dopoledne došlo v Koperníkově ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz Volkswagen Caddy srazil chodce.

     Muž při střetu utrpěl mimo jiné zlomeninu nohy, takže k nehodě krom policistů vyráželi i záchranáři. Ti si muže převzali do péče a transportovali ho do nemocnice.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Chodec narozený v roce 1981přecházel kolmo vozovku na ulici Koperníkova v Plzni, kdy přecházel za zadní částí stojící dodávky a přitom náhle vstoupil do jízdní dráhy osobního vozidla tovární značky Volkswagen Caddy řidičky narozené v roce 1963."

     Policisté u řidičky i chodce vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají.


RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu.