Foto

Auto v kolejišti tentokrát jinak

Řidič překvapil, zvolil neobvyklou značku vozu a vybral si nové místo

17. ledna 2019 13:50 , aktualizace 13:55

Auto v kolejišti

Partner článku – Autosalon Dajbych

    V úterý kolem osmé večer skončilo další auto v tramvajovém kolejišti. Tato informace samozřejmě žádného Plzeňáka již dávno nepřekvapí, Plzeň je prostě "jiné" město a veřejnost zde samozřejmě chápe, že například tanky patří do ZOO či že auta jezdí po kolejích.
     V úterý řidič ale přeci jenom trochu překvapil, jednak Mercedes jsme pravděpodobně zatím v kolejišti ještě neměli, ale jak říkaly naše babičky "proti gustu, žádný dišputát". Dalším překvapením bylo i zvolené místo, řidič si vybral křižovatku Skvrňanská x Tylova, což je také premiéra.
     Jediní, kdo si zaslouží naši oprávněnou kritiku, jsou opět tramvajáci a dispečeři. V poslední době totiž začínají tito zaměstnanci PMDP dosahovat doslova mistrovských časů ve vyproštění aut z kolejišť. Dostat vůz z této pasti zvládají do deseti minut, my tak nemáme sebemenší šanci na místo dojet a událost pro vás zdokumentovat. V současné době řešíme alternativu jak ušetřit čas dojezdu a zkusit k autům v kolejišti jezdit po kolejišti.
     K našim protestům se rozhořčeně připojují i zástupci Svazu odtahových služeb: "Jako již mnohokrát, dispečer přivezl ocelová lana, klíny a tramvaj Mercedes vytáhla během pár okamžiků, k čemu jsme pak my?! Nebudeme mít ani na skývu chleba pro naše děti! "

Na toto téma dokonce již vznikl i náš speciál:

Téměř třicet aut ročně skončí v kolejišti

Téměř třicet aut ročně skončí v kolejišti

05. 12. 2018, 10:58, aktualizace 15. 10. 2019, 16:06

Dispečeři vozí klíny i lana a auta v kolejišti vyprošťují dokonce i tramvaje

Za fotografie děkujeme PDMP

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.