Foto Video

Další auto na přivaděči v protisměru

Jízda v protisměru není doménou jen starších řidičů

2. prosince 2019 16:57 , aktualizace 16:57

Doprava

Partner článku – Eldar Taxi

     V pátek jsme informovali o případu, kdy starší řidič u OC Olympia projel přivaděčem v protisměru a v reakci na tento článek mnoho čtenářů komentovalo právě věk řidiče.
     Hned v sobotu se ale ukázalo, že jízda protisměrem není doménou jen starších řidičů.


     Právě v sobotu kolem půl dvanácté v noci totiž jeden z plzeňských taxikářů potkal auto v protisměru v ulici U Seřadiště v Plzni, která je přivaděčem na dálnici D5, tedy nedaleko místa čtvrteční události.

     "Vezl jsem zákazníka k Olympii,  když najednou proti mě mladá holka s dredama v protisměru. Začal jsem na ni blikat jak blázen, ona zastavila a ptala se, co se jako děje, co dělám. Tak jsem jí řekl, že jede v protisměru a ona úplně zmatená povídá: No jo! Pak se s autem otočila a jela zpět k Olympii. Vypadala, že je trochu mimo," popsal nám nebezpečnou situaci taxikář.

     Jak jsme již psali v pátek, nejedná se bohužel o nijak výjimečný jev a to dokonce ani na dálnici, kde policie podle statistik celorepublikově eviduje minimálně jeden případ denně. 
     Jak se zachovat, pokud se v podobné situaci ocitnete jsme informovali v minulém článku:

Přivaděč vzal protisměrem, pak se na něm ještě otáčel

Přivaděč vzal protisměrem, pak se na něm ještě otáčel

29. 11. 2019, 16:50

Starší řidič u Olympie pořádně zazmatkoval a ohrozil všechny ostatní účastníky provozu


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.