Foto

Auto v tramvajovém kolejišti

Seniorka si to po kolejích drncala neuvěřitelných dvě stě metrů

sobota 19. září 20:53 , aktualizace neděle 20. září 08:38

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Dnes před sedmou hodinou večer vyjížděli hasiči i policisté ke starší řidičce, která v Plzni na Košutce vyměnila asfalt silnice za ocel tramvajových kolejnic. Žena omylem najela s vozem Renault Scenic do kolejiště na křižovatce Gerská x Kralovická a z nepochopitelného důvodu si to dál drncala po kolejích směrem na konečnou neuvěřitelných více než dvě stě metrů, takže si o kolej zcela rozbila spodek vozu.
     Hasiči provedli zasypání uniklého oleje sorbentem a za pomoci tramvaje PMDP provedli vytažení vozidla z tramvajového pásu. Vedení dopravních podniků nám již kdysi vysvětlilo, že s možností auta v kolejišti počítá natolik, že dispečeři vyfasovali a v autech vozí klíny i ocelová lana. V Plzni totiž auta běžně vyprošťují i tramvaje, což snad nezažijete nikde jinde na světě. 
     Po vytažení ještě hasiči odtlačili vozidlo na travnatý pás, kde si ho následně vyzvedla odtahová služba. Test na přítomnost alkoholu měla žena negativní, takže policisté vše vyřešili na místě. 

Special Krimi-Plzeň na toto téma:

Téměř třicet aut ročně skončí v kolejišti

Téměř třicet aut ročně skončí v kolejišti

05. 12. 2018, 10:58, aktualizace 15. 10. 2019, 16:06

Dispečeři vozí klíny i lana a auta v kolejišti vyprošťují dokonce i tramvaje


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!